Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
