Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Author
sk: Autor

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Active
sk: Aktívny

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Last modified
sk: Naposledy upravené

en: User Status
sk: Stav používateľov

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: About
sk: Informácie o
