Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Author
sl: Avtor

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Active
sl: Aktiven

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Blocked
sl: Blokiran

en: About
sl: O modulu
