Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Author
sq: Autori

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Active
sq: Aktiv

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: About
sq: Informacione
