Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Author
sr: Аутор

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Content Type
sr: Тип садржаја
