Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: Author
sv: Författare

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Active
sv: Aktiv

en: Roles
sv: Roller

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Term ID
sv: Termens ID

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Last modified
sv: Senast ändrad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: User Role
sv: Roll för användare

en: About
sv: Om

en: Creation Date
sv: Skapat (datum)

en: -Select-
sv: -Välj-
