Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி
