Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Author
te: రచయిత

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: About
te: గురించి
