Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: -Select-
th: -เลือก-
