Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Blocked
ug: توسۇش

en: About
ug: ھەققىدە
