Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Author
uk: Автор

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Active
uk: Активно

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Created date
uk: Дата створення

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: User Role
uk: Роль користувача

en: About
uk: Про модуль

en: operation
uk: операція

en: Term Name
uk: Назва терміна

en: Go Back
uk: Перейти назад

en: -Select-
uk: -Виберіть-
