Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Author
ur: مصنف

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Filter
ur: فلٹر
