Unused Modules (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Projects
nl: Projecten

en: Unused
nl: Ongebruikt
