Unused Modules (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Projects
ja: プロジェクト

en: Modules
ja: モジュール
