Unused Modules (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Projects
ro: Proiecte

en: Modules
ro: Module
