Unused Modules (8.x-1.5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Projects
oc: Projèctes

en: Modules
oc: Moduls
