Unwanted Email Registration (1.0.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Other
id: Lainnya

en: About
id: Tentang

en: Domains
id: Domain

en: Administer settings.
id: Mengelola pengaturan.
