Unwanted Email Registration (1.0.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Other
ja: その他

en: About
ja: アバウト

en: Domains
ja: ドメイン

en: Administer settings.
ja: 設定の管理をします。
