Unwanted Email Registration (1.0.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Other
pl: Inne

en: About
pl: O stronie

en: Domains
pl: Domeny

en: Administer settings.
pl: Administrowanie ustawieniami.
