Unwanted Email Registration (1.0.4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Other
et: Muu

en: About
et: Programmist

en: Domains
et: Domeenid

en: Administer settings.
et: Administreerimise seaded.
