Unwanted Email Registration (1.0.4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Domains
eu: Domeinuak

en: Administer settings.
eu: Administratu ezarpenak.
