Unwanted Email Registration (1.0.4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Other
fi: Muu

en: About
fi: Tietoja

en: Domains
fi: Domainit

en: Administer settings.
fi: Ylläpidä asetuksia.
