Unwanted Email Registration (1.0.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ

en: Administer settings.
my: အပြင်အဆင်များကို စီမံခန့်ခွဲရန်
