Unwanted Email Registration (1.0.4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Other
ru: Другое

en: About
ru: Информация

en: Domains
ru: Домены

en: Administer settings.
ru: Управление настройками.
