Unwanted Email Registration (1.0.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Other
sv: Övriga

en: About
sv: Om

en: Domains
sv: Domäner

en: Administer settings.
sv: Administrera inställningar.
