Unwanted Email Registration (1.0.5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis

en: Domains
cs: Domény

en: Administer settings.
cs: Spravovat nastavení.
