Unwanted Email Registration (1.0.5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om

en: Domains
da: Domæner

en: Administer settings.
da: Administrér indstillinger.

en: Email domains
da: Email domæner
