Unwanted Email Registration (1.0.5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Other
gl: Outro

en: About
gl: Información

en: Domains
gl: Dominios

en: Administer settings.
gl: Administrar a configuración.
