Unwanted Email Registration (1.0.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Other
el: Άλλο

en: About
el: Περί

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: Administer settings.
el: Διαχείριση ρυθμίσεων.
