Unwanted Email Registration (1.0.3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Other
es: Otro(s)

en: About
es: Acerca de

en: Domains
es: Dominios

en: Administer settings.
es: Administrar opciones.
