Unwanted Email Registration (1.0.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Other
fr: Autre

en: About
fr: À propos

en: Domains
fr: Domaines

en: Administer settings.
fr: Administrer les paramètres.
