Unwanted Email Registration (1.0.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Other
it: Altro

en: About
it: Informazioni

en: Domains
it: Domini

en: Administer settings.
it: Gestisci impostazioni.
