Unwanted Email Registration (1.0.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Other
oc: Autre

en: About
oc: A prepaus

en: Domains
oc: Domenis

en: Administer settings.
oc: Administrar los paramètres
