Unwanted Email Registration (1.0.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Other
pt: Outros

en: About
pt: Sobre

en: Domains
pt: Domínios

en: Administer settings.
pt: Administrar configurações.
