Unwanted Email Registration (1.0.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Other
uk: Інше

en: About
uk: Про модуль

en: Domains
uk: Домени

en: Administer settings.
uk: Адміністрування налаштувань.
