Update helper (4.1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Update
fr: Mettre à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Changed
fr: Modifié

en: Language code
fr: Code de la langue

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
