Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Security
gl: Seguranza

en: About
gl: Información

en: Includes: %includes
gl: Inclúe: %includes

en: Includes:
gl: Inclúe:

en: Enabled: %includes
gl: Activado: %includes

en: Disabled: %disabled
gl: Desactivado: %disabled
