Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Security
id: Keamanan

en: About
id: Tentang

en: Includes: %includes
id: Menyertakan: %includes

en: Includes:
id: Termasuk:

en: Enabled: %includes
id: Aktif: %includes

en: Disabled: %disabled
id: Nonaktif: %disabled
