Update NARF! (0.0.0-rc4) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Value
es: Valor

en: Version
es: Versión

en: n/a
es: n/d

en: 1 minute | @count minutes
es[0]: 1 minuto
es[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
es[0]: 1 hora
es[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
es[0]: 1 día
es[1]: @count días

en: Module
es: Módulo

en: Never
es: Nunca

en: 1 second | @count seconds
es[0]: 1 segundo
es[1]: @count segundos

en: Available
es: Disponible

en: 1 year | @count years
es[0]: 1 año
es[1]: @count años

en: 1 month | @count months
es[0]: 1 mes
es[1]: @count meses

en: Parameter
es: Parámetro

en: not found
es: no encontrado

en: Checking available update data
es: Comprobando datos de actualización disponibles

en: Trying to check available update data ...
es: Intentando comprobar los datos de actualización disponibles ...

en: Error checking available update data.
es: Error al comprobar los datos de actualización disponibles.
