Update NARF! (0.0.0-rc4) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Version
eu: Bertsioa

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: 1 minute | @count minutes
eu[0]: minutu 1
eu[1]: @count minutu

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: Module
eu: Modulua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: 1 second | @count seconds
eu[0]: Segundu 1
eu[1]: @count segundu

en: Available
eu: Gaituta

en: 1 year | @count years
eu[0]: urte 1
eu[1]: @count urte

en: 1 month | @count months
eu[0]: Hilabete 1
eu[1]: @count hilabetetatik

en: Checking available update data
eu: Eskuragarri dauden eguneraketak arakatzen

en: Error checking available update data.
eu: Errorea gertatu da eskuragarri dauden eguneraketak arakatzean.
