Update NARF! (0.0.0-rc4) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Version
gl: Versión

en: n/a
gl: n/d

en: 1 minute | @count minutes
gl[0]: 1 minuto
gl[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Module
gl: Módulo

en: Never
gl: Nunca

en: Available
gl: Dispoñible

en: 1 year | @count years
gl[0]: 1 ano
gl[1]: @count anos

en: 1 month | @count months
gl[0]: 1 mes
gl[1]: @count meses

en: Checking available update data
gl: Comprobando datos de actualización dispoñibles

en: Trying to check available update data ...
gl: Tentando comprobar os datos de actualización dispoñibles ...

en: Error checking available update data.
gl: Erro o comprobar os datos de actualización dispoñibles.
