Update NARF! (0.0.0-rc4) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Value
hi: मान

en: Version
hi: संस्करण

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: 1 minute | @count minutes
hi[0]: 1 मिनट
hi[1]: @count मिनट

en: 1 hour | @count hours
hi[0]: @count घंटे

en: 1 day | @count days
hi[0]: एक दिन
hi[1]: @count दिन

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: 1 second | @count seconds
hi[0]: १ सेकंड
hi[1]: @count सेकंड

en: 1 year | @count years
hi[0]: १ वर्ष
hi[1]: @count वर्ष

en: 1 month | @count months
hi[0]: १ महिना
hi[1]: @count महिना
