Update NARF! (0.0.0-rc4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Version
hr: Inačica

en: n/a
hr: nije dostupno

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
hr[0]: @count dan
hr[1]: @count dana
hr[2]: @count dana

en: Module
hr: Modul

en: Never
hr: Nikada

en: 1 year | @count years
hr[0]: @count godina
hr[1]: @count godine
hr[2]: @count godina

en: 1 month | @count months
hr[0]: @count mjesec
hr[1]: @count mjeseca
hr[2]: @count mjeseci

en: Checking available update data
hr: Provjera dostupnih nadogradnji

en: Trying to check available update data ...
hr: Pokušaj provjere dostupnih nadogradnji ...

en: Error checking available update data.
hr: Došlo je do greške tijekom provjere dostupnih nadogradnji.
