Update NARF! (0.0.0-rc4) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Version
ka: ვერსია

en: 1 minute | @count minutes
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Module
ka: მოდული

en: Never
ka: არასდროს

en: 1 year | @count years
ka[0]: 1 წელი
ka[1]: @count წელი

en: 1 month | @count months
ka[0]: 1 თვე
ka[1]: @count months
