Update NARF! (0.0.0-rc4) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: 1 hour | @count hours
kn[0]: ೧ ಗಂಟೆ
kn[1]: @count ಗಂಟೆಗಳು

en: 1 day | @count days
kn[0]: ೧ ದಿನ
kn[1]: @count ದಿನಗಳು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: 1 year | @count years
kn[0]: ೧ ವರ್ಷ
kn[1]: @count ವರ್ಷಗಳು

en: Parameter
kn: ನಿಯತಾಂಕ
