Update NARF! (0.0.0-rc4) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Version
ku: وەشان

en: n/a
ku: نییە

en: 1 hour | @count hours
ku[0]: 1 کاتژمێر
ku[1]: @count کاتژمێر

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Available
ku: هەیە

en: 1 year | @count years
ku[0]: 1 ساڵ
ku[1]: @count ساڵ

en: 1 month | @count months
ku[0]: 1 مانگ
ku[1]: @count مانگ
