Update NARF! (0.0.0-rc4) - en to no translation catalogue (15 entries)

en: Value
no: Verdi

en: Version
no: Versjon

en: n/a
no: &mdash;

en: 1 minute | @count minutes
no[0]: 1 minutt
no[1]: @count minutter

en: 1 hour | @count hours
no[0]: 1 time
no[1]: @count timer

en: 1 day | @count days
no[0]: 1 dag
no[1]: @count dager

en: Module
no: Modul

en: Never
no: Aldri

en: 1 second | @count seconds
no[0]: 1 sekund
no[1]: @count sekunder

en: Available
no: Tilgjengelig

en: 1 year | @count years
no[0]: 1 år
no[1]: @count år

en: 1 month | @count months
no[0]: 1 måned
no[1]: @count måneder

en: Checking available update data
no: Sjekker tilgjengelige opplysninger om oppdatering

en: Trying to check available update data ...
no: Prøver å sjekke tilgjengelige opplysninger om oppdatering ...

en: Error checking available update data.
no: Klarte ikke sjekke tilgjengelige opplysninger om oppdatering.
