Update NARF! (0.0.0-rc4) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Version
nl: Versie

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: 1 minute | @count minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: @count minuten

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Never
nl: Nooit

en: 1 second | @count seconds
nl[0]: 1 seconde
nl[1]: @count seconden

en: Available
nl: Beschikbaar

en: 1 year | @count years
nl[0]: 1 jaar
nl[1]: @count jaar

en: 1 month | @count months
nl[0]: 1 maand
nl[1]: @count maanden

en: not found
nl: niet gevonden

en: Checking available update data
nl: Controle of updategegevens beschikbaar zijn

en: Trying to check available update data ...
nl: Controle of updategegevens beschikbaar zijn ...

en: Error checking available update data.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het controleren van de beschikbare updategegevens.

en: Drupal Core
nl: Drupal-kern
