Update NARF! (0.0.0-rc4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Version
nn: Versjon

en: 1 minute | @count minutes
nn[0]: 1 minutt
nn[1]: @count minutt

en: 1 hour | @count hours
nn[0]: 1 time
nn[1]: @count timar

en: 1 day | @count days
nn[0]: 1 dag
nn[1]: @count dagar

en: Never
nn: Aldri

en: 1 year | @count years
nn[0]: 1 år
nn[1]: @count år

en: 1 month | @count months
nn[0]: 1 månad
nn[1]: @count månader
