Update NARF! (0.0.0-rc4) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Version
ro: Versiune

en: 1 minute | @count minutes
ro[0]: un minut
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: o oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: o zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Module
ro: Modul

en: Never
ro: Niciodată

en: 1 second | @count seconds
ro[0]: o secundă
ro[1]: @count secunde
ro[2]: @count de secunde

en: Available
ro: Disponibil

en: 1 year | @count years
ro[0]: un an
ro[1]: @count ani
ro[2]: @count de ani

en: 1 month | @count months
ro[0]: o lună
ro[1]: @count luni
ro[2]: @count de luni

en: Parameter
ro: Parametru

en: Checking available update data
ro: Verificare date de actualizare disponibile

en: Trying to check available update data ...
ro: Încercarea de a verifica date de actualizare disponibile ...

en: Error checking available update data.
ro: Eroare la verificarea datelor de actualizare disponibile.
